Súťaž v AMV

Každoročná výzva režisérov a editorov je opäť tu! Ak si chceš zmerať svoje sily s konkurenciou a rozpútať bitku vo veľkom štýle na veľkom plátne a presvedčiť stovky ľudí, že tvoje video je najlepšie, máš príležitosť zažiariť a zapísať sa do nesmrteľnej režisérskej siene slávy. Anime Music Video (AMV) súťaž Nipponfestu a Hangukonu 2015 už klope na dvere. Súťaž predstavuje projekciu hudobných videí vytvorených súťažiacimi, ktoré obsahujú jednu alebo viac scén z anime, doplnenú vhodnou hudbou. Prihlásené AMV videá budú premietnuté divákom a porote, ktorá následne rozhodne o víťazoch súťaže. Okrem prvých troch miest určených porotov získa jedno video aj cenu divákov. Mená víťazov budú predstavené počas záverečného ceremoniálu festivalu. Tento ročník sa súťaží v jednej kategórii.


Majster editorov - klasická kategória, kde najlepšie video spomedzi všetkých zaregistrovaných videí zvíťazí. V tejto kategórii sú hodnotené prvé tri miesta a súťažia v nej všetky prihlásené videá spĺňajúce základné požiadavky. (viď technické požiadavky) Hodnotiť sa predovšetkým bude myšlienka (nápad), originalita a technické spracovanie videa, čiže v prípade menej zdatného editora je možné vyhrať, ak sa prezentuje dobrým alebo originálnym nápadom.
Svoje diela posielajte do 8.11.2015. V prípade otázok neváhajte kontaktovať koordinátora súťaže na mailovej adrese: amv@xagnam.sk Viac informácií nájdete tu: AMV súťaž pravidlá


Váš organizačný tím

 

0Komentárov