Program

Piatok 11.11.

Čas KINO panel
18:00 Premietanie: Cesta do fantázie (2001, 124 min., slovenské znenie)
20:00 Premietanie: Bakuman - Live Action (2015, 119 min., japonské znenie, české titulky)
22:00 Premietanie: Útok Titanov II: Koniec sveta (2015, 87 min., japonské znenie, slovenské titulky)

Sobota 12.11.

Čas KINO Panel NIPPON Panel HANGUK Panel WORKSHOP Panel Parket Okolie parketu Horné poschodie Konzolový panel
09:00ANIME: Keijo (2 epizódy - action, ecchi, sports)Pokemon Go Crash Course – z nosiča vajíčok na Pokemon majstra - Jakub „Cube-o“ Mercz Arkáda, Art Wall, Artist obchody, Nipponquest, hranie stolných hier (Šógi, Go, Mahjong) - priebežneFuntastic, ArchAge, kartové a stolné hry - priebežneHranie konzolových hier - priebežne
09:30
10:00Otvárací ceremoniál - privítanie a oficiálne otvorenie, ukážka bojových umeníTop anime roku 2016? - Michal Laurinec a Sandra VanekováChangsha Prince menom Zhang Yixing - Alex SzabováManga – ako na to - Michaela „Saniika“ Králová
10:30ANIME: New Game (3 epizódy - comedy, work life, games)
11:00Hello!Project - Nina „Lina Kei“ RádsetoulalováHanok - Alexandra „Alex“ MarčekováKreslenie 101 - workshop - Michaela „Saniika“ KrálováKendama & Otedama - workshop - Marek Pápay
11:30
12:00ANIME: Trickster (3 epizódy - mystery, seinen, thriller, action)Zábavná japonská relácia Gaki no Tsukai ya arahende!!! - Matej BoháčSeverná Kórea – cesta do minulosti - Martin NavrátilShogi a Go - Adam Skalný a Lukáš Vyletel
12:30
13:00ANIME: Drifters (3 epizódy - action, seinen)Japonské módní značky - Petra „Pierrette“ Vyoralová Súťaž v jedení Tteokbokki
13:30
14:00K-POP Contest - technická prípravaJaponsko – Kanazawa - Agáta „Agi“ AsenováCOSPLAY: diskusný panelJaponské viazanie kníh - Mária „Hacret“ Bednárová
14:30K-POP Contest
15:00Kaligrafia Workshop - Seiko Kawashima-Jakubáčová a Štefan Jakubáč
15:30
16:00COSPLAY súťaž - technická prípravaÚvod do kórejčiny - Martina „Ezmary“ RýdzaNipponQuest panel - Marek PápayIkebana - aranžovanie - Minako Vlček a Júlia Vlčková
16:30COSPLAY súťaž
17:00Svet Ghost in the shell - Matej BoháčNáboženstvá v Kórei - Alexandra „Alex“ MarčekováČajový obrad - ukážky a workshop - Kenshin-tachi
17:30ANIME: Relife (3 epizódy - comedy, school life, drama)
18:00O saténe a iných démonoch - Nicole BenčíkováCukríkový k-pop kvíz: boyband edition - Lenka „Leeya“ Pavlišinová a Petra „Noxi“ PetráňováK-POP Flashmob - nácvik a natáčanie
18:30ANIME: - Under the dog (1 epizóda, action, military, sci-fi)
19:00ANIME: Schwarzesmarken (3 epizódy - action, drama, military, mecha, seinen, alternate history)Japonská mytológia - Lucia „Tomoe-gozen“ ZavodníkováPrečo utiecť zo Severnej Kórei? - Nina „Lina Kei“ Rádsetoulalová
19:30
20:00 - 02:00 Diskotéka v ázijskom štýle - DJ Ondro

Nedeľa 13.11.

Čas KINO Panel NIPPON Panel HANGUK Panel WORKSHOP Panel Parket Okolie parketu Horné poschodie Konzolový panel
10:00K-POP Showcase - technická prípravaOne Piece - Michal Laurinec a Sandra VanekováHelmeoni - Granny's Got Talent - komédia (108 min., 2015)BaOtaku - predstavenie aktivít zoskupenia Arkáda, Art Wall, Artist obchody, Nipponquest, hranie stolných hier (Šógi, Go, Mahjong) - priebežneFuntastic, ArchAge, kartové a stolné hry - priebežneHranie konzolových hier - priebežne
10:30
11:00K-POP ShowcaseVtipná lolita videa - Petra „Pierrette“ Vyoralová
11:30
12:00Malé divadlo kjógenu: O kjógenu - Tomáš Pavčík a spol. Japonské hlavolamy 2 - Marek Pápay
12:30ANIME: Boku dake ga Inai machi (2 epizódy - mystery, drama, seinen, thriller)
13:00Medzinárodná skúška z japonského jazyka JLPT - Štefan Pecho st. a ml.Kpop Games Debora „Debbie“ Dolezsa a Ivana „Iva“ Šušanská Presekávanie katanami - Kenshin-tachi
13:30KARAOKE súťaž - technická príprava
14:00KARAOKE súťažJaponsko a Čína; posledných 50 rokov v dobrom i zlom - Rasťo SopóciKumihimo II - Mária „Hacret“ Bednárová
14:30
15:00ANIME: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (2 epizódy - action, fantasy, mystery, drama)História Japonska v skratke - Štefan Pecho st. a ml.Nové skupiny v K-pope #2 - Sandra „San“ Ďurčányová a Monika „Momo“ BerešíkováDiskusia s organizátormi
15:30
16:00História japonského odevu - Lucia „Tomoe-gozen“ ZavodníkováKONIEC
16:30Záverečný ceremoniál a odovzdávanie cien
17:00KONIECKONIECKONIECKONIECKONIECKONIECKONIEC