Poďakovanie

Organizačný team by sa Vám chcel poďakovať za skvelý víkend. Pevne veríme, že ste sa zabávali a odchádzali na konci nášho programu s nezabudnuteľnými zážitkami.

Nemáme ešte presné štatistiky, ale už teraz môžeme povedať, že sme dosiahli ozajstný úspech. Zaň môžeme vďačiť Vám, našim návštevníkom, ktorí ste nás prišli navštíviť v hojných počtoch. Vypredali sa všetky lístky a to sa nám dosiaľ nestalo... Navštívili nás rôzni hostia, ako zo Slovenska, tak z Čiech, ale aj z Rakúska a pochvaľovali si atmosféru nášho podujatia. Radi by sme poďakovali aj našim partnerom, ktorí sa pričinili o tento úspech. Bez nich by to šlo len ťažko.

Organizačný team je po mesiacoch príprav a tomto víkende unavený, ale nesmierne šťastný. Výhercom našich súťaží gratulujeme a zvyšným súťažiacim odkazujeme: aj o rok dostanete šancu. Nezabudnite si uchovať naše vstupenky pre prípad, že by ste sa chystali na Animefest 2015.

Týmto však naša práca ani zďaleka nekončí. Čoskoro uverejníme email, kam budete môcť posielať Vaše fotky a videá z festivalu. Nezabudnite ani na našu foto súťaž, informácie o nej nájdete v sekcií súťaže. Vylosujeme aj výhercov giveaway. Ale nezabudli sme ani na Vašu odozvu. Chceme sa každým rokom zlepšovať a prinášať Vám to, čo máte radi. Preto si s radosťou prečítame Vaše názory na tento ročník. Pripravíme pre Vás špeciálny formulár, kde budete môcť napísať Vaše pocity, postrehy, nápady a komentáre. V súčasnosti to môžete spraviť aj na našich sociálnych sieťach, prípadne ako komentár k tomuto článku.

Ešte raz ĎAKUJEME! Boli ste skvelí, vytvorili ste úžasnú atmosféru, ktorú si snáď zopakujeme aj o rok. :)

 

Váš organizačný team 

2Komentárov

  • Sasuke

    "Nezabudnite si uchovať naše vstupenky pre prípad, že by ste sa chystali na Animefest 2015." Při vstupu nám vstupenky vzali, když nám dávali náramky, takže vytisknout znovu, nebo nám je neměli brát?

  • Flanker

    Tie náramky sú naše vstupenky :)