Cena za vstupné

Drahí naši návštevníci a fanúšikovia.

Chceme vás chceli informovať o cene za vstupné na náš nadchádzajúci festival. Lístky sa budú predávať na mieste, ale aj v predpredaji.

Cena za vstupné na mieste za oba dni bude 12 Eur.
Cena v predpredaji za oba dni bude 10 Eur. V predpredaji bude možné kúpiť iba limitované množstvo lístkov. Zvyšné bude treba kúpiť na mieste počas festivalu. Predpredaj bude v sieti ticketportal.sk - a bude ohlásený dostatočne včas. Budú sa predávať iba lístky na oba dni.

Ľudia s preukazom ZŤP majú vstup zadarmo. 

V minulých rokoch sme sa snažili držať cenu za vstupné nízko, ale s každým rokom sa snažíme skvalitnovať náš program a prichádzať s novými vecami a tie, bohužiaľ, niečo stoja. Pevne veríme, že vám tak doprajeme viac zábavy a že nám ostanete verní.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Váš organizačný tím

8Komentárov

 • Lucy-san

  a ZTP preukazy platia alebo tento rok uz nie? :D

 • Flanker

  Ano prepac zabudli sme to tam doplnit. Jasne ze u nas maju ludia s ZTP preukazom dvere otvorene.

 • Maika

  Vážně se nebudou na místě dat koupit lístky jen na jeden den? Nevím v jaký přesně tam budu, ale vím, že na dva dny mi to nevyjde a zdá se mi jako blbost platit o jeden den víc. :/

 • Flanker

  A preco rovno neostanes na oba dni? Zabavy bude dost.

 • Maika

  Nejde o to, že bych nechtěla, ale nemůžu :/

 • Amoneth

  Rovnaky problem ako Maika. Myslim, ze je kopa ludi, ktori mozu ist len na jeden den. Robit predaj striktne len na oba dni sa mi zda trosku za vlasy pritiahnute a moze to aj odradit. Sama rozmyslam, ze tento rok si to asi necham ujst. Nahodou ak sa tak stane, prajem vam vela zabavy a nech to dopadne co najlepsie.

 • Flanker

  Zatial sa nam neoplatilo riesit vstupne iba na jeden den nakolko drviva vacsina ludi k nam vzdy prichadzala na cely vikend. Ak vsak v buducnosti sa to zmeni, nevylucujeme ze budu listky na podujatie aj jednodnove.

 • Neviem

  Môžte si kúpiť lístok na 2 dni a prísť len počas soboty. Aj to je možnosť. ;)