COSPLAY: DISKUSNÝ PANEL

Aj tento rok sa môžete tešiť na cosplay diskusiu, tentokrát v zložení domácich cosplayerov Michaelisa, Felan, porotkýň cosplay súťaže Hermy, Niky, Kasame a českej cosplayerky Ginger. Cosplayeri vám povedia o svojich často vtipných príhodách a skúsenostiach z cosplayu, porovnajú zahraničné cony a cosplay komunity, rozoberú horúce témy a problémy cosplayerského sveta a tiež budete mať možnosť položiť im aj svoje vlastné otázky. Porotkyne sme Vám už predstavili v predchádzajúcich príspevkoch, posvieťme si preto aj na druhú polovicu účastníkov našej cosplay diskusie. :)

MichaelisMichaelis predviedol svoj prvý cosplay v septembri 2012. Odvtedy úplne prepadol záľube výroby kostýmov a cosplayovaniu. V rokoch 2013 a 2014 sa mu pošťastilo reprezentovať SR na medzinárodnej súťaži Eurocosplay, ktorá sa každoročne koná v Londýne, a za rok 2014 sa mu podarilo vyhrať 6. miesto, čo považuje za svoj doposiaľ najväčší úspech. Snaží sa zúčastňovať aj iných zahraničných festivalov s anime a manga tématikou. Uprednostňuje detailné a dobové kostýmy, ktorých výroba nezriedka zaberie aj niekoľko mesiacov.

facebook.com/michaeliscosplay

 

 

FelanFelan sa venuje cosplayu už 5 rokov, pričom sa sústreďuje predovšetkým na herné cosplaye. Medzi jej úspechy patrí 3. miesto na AnimeSHOW s Unmasked Kayle z League of Legends a 1. miesto na BenQ cosplay súťaži v Katowiciach. Poznať ju môžete aj ako členku skupiny Cz/Sk LoL cosplayerov.

facebook.com/felancosplay
facebook.com/LoLcosplayersCZSK

 

 

 

 

GingerGinger je česká cosplayerka a tanečnica. S cosplayom začala až v roku 2013, potom ako ju k tomu „dokopala“ Hemulka, ktorá ju podporuje doteraz. V súčasnosti sa venuje LoL cosplayom v ktorých chodí na akcie určené pre herných nadšencov alebo youtube fanúšikov (Utubering, 4FANS..). V poslednej dobe sa okrem cosplayu začala venovať i K-pop dance coverom so svojou tanečnou skupinou B2L. Skupina sa za krátku dobu svojej existencie stihla prebojovať až do finále českého K-pop contestu.

facebook.com/GingerCosplayer
facebook.com/LoLcosplayersCZSK

1Komentárov

  • Bubo

    Super uz sa tesim !