Program - Piatok

Vážení návštevníci,

vzhľadom na to, že mnohí z Vás budú cestovať už piatok, aby sa zúčastnili sobotného programu už od rána. Pre Vás, ale aj pre domácich fanúšikov sme pripravili špeciálny program na piatkový večer vo forme premietania filmových trhákov z japonskej produkcie.

Už o 19. hodine pre Vás budeme premietať hraný film Útok Titanov, ktorý vyšiel len toto leto a každý vie, že v súčasnosti je táto téma veľmi populárna. Jedinečnú slovenskú premiéru si môžete vychutnať na veľkom plátne aj Vy. Hneď po skončení na Vás čaká ďalšia populárna záležitosť - pilotný film novej hranej J-doramy Death Note. Príbeh nekopíruje žiadny dej, ktorý ste už v anime či mange mohli vidieť, takže sa tešte na čosi úplne nové v známom prostredí. Na záver máme pre vás pripravený 30-minútový bonus zo švédskej produkcie Kung Fury, ktorý sa na internete stal priam kultom pre ľudí obľúbujúcich akčné a kung-fu filmy 80-tych rokov.

Je veľa možností ako stráviť piatkový večer. A preto tu máte možnosť ďalšiu, aby ste vedeli, že na Vás myslíme.

Tešíme sa na Vás!


Program - piatok:

19:00 Attack on Titan - Live Action (2015, 100 min., japonské znenie, slovenské titulky)

20:45 Death Note J-Dorama - pilotný film (2015, 70 min., japonské znenie, slovenské titulky)

22:00 BONUS: Kung Fury (2015, 30 min., anglické znenie, slovenské titulky)

2Komentárov

  • KiuBe

    Dobrý, Mam otázočku, keďže premietanie je o 19:00, do budovy DK budete púšťať odkedy? :)

  • Flanker

    V Piatok neočakávame veľa ľudí čiže nemusíš sa bať že by si trčal(a) v rade na lístok a nestihla(ol) začiatok. Ale odhad je že by sme začali púšťať ľudí 20 minút pred začiatkom.