POZOR NA POKÉMONOV!

POZOR NA POKÉMONOV!

pokemonPríšerky Pokémon sa už od roku 1996 ako vírus šíria do celého sveta. Najprv to bola séria hier na prenosné herné konzoly - tá sa rýchlo spopularizovala a tak postupne vznikol anime seriál, manga, hračky, nálepky, figúrky a zberateľské karty. Že na tento vírus nie je liek svedčí aj Pokémon GO, ktorý by mal na nás zaútočiť v roku 2016. Bohužiaľ tento vírus sa dostavil aj na festival Nipponfest a doslova u nás zmutoval! :)

Nebojte sa, nemusíte si pripraviť žiadny Potion či Full Heal. Stačí ak prídete a zahrajete si na našom:

POKÉMON MUTANT DRAFT TURNAJI

Pokémoni sa štandardne vyvíjajú zo základného stupňa (Basic) na evolučnú fázu 1. a 2. stupňa (Stage 1 a 2) lenže v Mutant Drafte: Sa v rovnakej typovej skupine môže basic vodný typ Pokémona ako napríklad Horsea vyvinúť na Stage 1 Poliwhirla, a ďalej na Stage 2 vodného pokémona napríklad Blastoisa. Rovnako ako sa v bojovej typovej skupine napríklad basic Trampinch môže vyvinúť na 1. stupňa Mienshao a ten sa môže vyvinúť na 2.stupeň Machamp. Alebo basic ohnivý typ Tepig sa môže vyvinúť na ohnivého Semiseara 1.stupňa.

Registrácia na turnaj sa uskutoční priamo na mieste konania. Vstupné na turnaj budú 4 eurá! Viac informácií a kontaktné údaje nájdete tu: http://nipponfest.sk/text/display/year=2015/lang=sk/id=44/

Súťaž organizuje Funtastic.

Váš organizačný tím 

0Komentárov