Predpredaj lístkov

Vážení priatelia, mnohí už iste viete že predpredaj lístkov je v plnom prúde. Tento rok ponúkame za nezmenenú predpredajovú cenu lístka ešte viac zábavy ako predtým. Lístok má platnosť na všetky tri dni.

Ná stránkach spoločnosti inviton je možné si zakúpiť tento lístok, kde po uhradení vám bude vygenerovaný a odoslaný čiarkový kód. S týmto kódom bude treba sa dostaviť na podujatie. Prostredníctvom tohto čiarkového kódu budeme schopný návštevníkov na vstupe rýchlejšie odbavovať a vyhneme sa tak dlhým radám pred vchodom do priestorov v zimnom Novembrovom počasí, čo iste väčšina z vás ocení.

Popri tomto virtuálnom predpredaji iste mnohí z vás ocenia aj možnosť zakúpiť si fyzické lístky. Spolu s partnermi z funtastic-u sme pre vás pripravili i túto možnosť. Avšak v predpredaji sa nachádza iba limitované množstvo lístkov a predpredaj končí 6.11.2015. Poponáhľajte sa aby sa ušiel lístok aj vám. Pokiaľ by sa vám neušiel lístok v predpredaji, nezúfajte. Lístky bude možné zakúpiť aj na mieste. Viac sa o predaji a predpredaji lístkov dozviete u nás na webe v sekcií "Kúpa lístkov". Link do sekcie nájdete na pravej strane webu nad facebook widgetom.

Pokiaľ máte otázky alebo nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať. Radi pomôžeme.

Váš organizačný team


 

0Komentárov