Predpredaj lístkov 2016

Vážení priatelia, mnohí už iste viete že predpredaj lístkov je v plnom prúde. Tento rok ponúkame za nezmenenú predpredajovú cenu lístka ešte viac zábavy ako predtým. Lístok má platnosť na všetky tri dni.

Ná stránkach spoločnosti inviton https://www.inviton.sk/event/nipponfest-hangukon-2016 je možné si zakúpiť tento lístok, kde po uhradení vám bude vygenerovaný a odoslaný čiarkový kód. S týmto kódom bude treba sa dostaviť na podujatie. Prostredníctvom tohto čiarkového kódu budeme schopný návštevníkov na vstupe rýchlejšie odbavovať a vyhneme sa tak dlhým radám pred vchodom do priestorov v zimnom Novembrovom počasí, čo iste väčšina z vás ocení.

Popri tomto virtuálnom predpredaji iste mnohí z vás ocenia aj možnosť zakúpiť si fyzické lístky. Spolu s partnermi z funtastic-u sme pre vás pripravili i túto možnosť. Avšak v predpredaji sa nachádza iba limitované množstvo lístkov a predpredaj končí 31.10.2016. Poponáhľajte sa aby sa ušiel lístok aj vám. Pokiaľ by sa vám neušiel lístok v predpredaji, nezúfajte. Lístky bude možné zakúpiť aj na mieste. Viac sa o predaji a predpredaji lístkov dozviete u nás na webe v sekcií "Kúpa lístkov". Link do sekcie nájdete na pravej strane webu nad facebook widgetom.

Pokiaľ máte otázky alebo nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať. Radi pomôžeme.

Váš organizačný team

0Komentárov