Cosplay diskusia

Znovu vám prinášame cosplay diskusný panel, kde naši cosplayeri rozoberú niekoľko zaujímavých tém. Samozrejme počas celej diskusie bude priestor aj na vaše divácke otázky. Opýtajte sa cosplayerov, čo vás vždy zaujímalo! Našimi diskutérmi sú Bya, Hong-chan a porotkyne cosplay súťaže KiuBe a Hermy, ktoré sme si ale už predstavili.

 

ByaBya našla v cosplayovaní záľubu v júli 2013 a odvtedy sa aktívne venuje stelesňovaniu rôznych postáv či už z hier, animovaných seriálov alebo anime. K jej najväčšiemu úspechu zatiaľ patrí umiestnenie sa na 3. mieste v cosplay súťaži na Comics Salóne 2015 spoločne aj s Hong-chan.

Jej tvorbu tvoria prevažne šité cosplaye ženských postáv, ktoré údajne neraz vznikajú aj týždeň pred samotnou akciou, no nebráni sa úplne ani experimentovaniu s craftom a ani crossplayovaniu.

https://www.facebook.com/ByaCosplay

 

Hong-chanHong-chan sa venuje aktívne cosplayu od roku 2013. Od detstva bola zaťažená na horory a podobné zvrátenosti a tak najradšej zo seba robí nejaké príšery. Miluje sa vžívať do postáv - to je to, čo ju na cosplayi najviac baví. Cosplay je jej vášeň, ktorá ju podľa jej slov napĺňa a zároveň finančne vycucáva. Tento rok sa zúčastní aj súťaže na VIECC vo Viedni.

Medzi jej najväčšie úspechy patrí 1.miesto z AnimesSHOW 2016 s cosplayom D'vorah, 2. miesto z Comics Salónu 2016 s wedding HarleyQuinn a 3. miesto z Comics Salónu 2015s FirecrackerJinx.

https://www.facebook.com/hongchancosplaypage

0Komentárov